Zadbaj o siebie i swój samochód. Zmień opony na zimowe. Zapewnią Ci spokój i bezpieczeństwo niezależnie od kaprysów zimowej pogody. Umów się na wizytę w swoim autoryzowanym serwisie Hyundai. Nasi specjaliści profesjonalnie wymienią opony i zaprogramują czujniki ciśnienia TPMS. Teraz oryginalne felgi Hyundai w promocyjnych cenach.

Czy wiesz, że opony zimowe to nie tylko inny wzór bieżnika? To przede wszystkim inna mieszanka gumowa, która zapewnia doskonałą przyczepność w niskich temperaturach i na śliskiej nawierzchni. Dzięki swojej specjalnej konstrukcji opony zimowe mają krótszą drogę hamowania aż od 20%. Te kilka dodatkowych metrów to Twoja polisa bezpieczeństwa. Zawsze zmieniaj opony na zimowe, gdy temperatura spadnie poniżej 7 st. C.

Sprawdź u swojego dealera Hyundai szeroki wybór oryginalnych felg, czujników TPMS, opon i kół zimowych przygotowanych specjalnie z myślą o Twojej wygodzie i bezpieczeństwie. Zimowa oferta Hyundai zapewni Ci atrakcyjne ceny, a autoryzowane serwisy profesjonalny montaż. 

Zapraszamy do autoryzowanych serwisów Hyundai! 

Autoryzowane serwisy Hyundai