Recycling samochodów

tutaj


Troska o środowisko

Jesteśmy jednym z największych producentów samochodów na świecie i wiemy, że spoczywa na nas odpowiedzialność za otoczenie, w którym żyjemy oraz za jego przyszłość. Ekologia to dla Hyundaia jeden z priorytetów, którym kierujemy się we wszystkich naszych działaniach, obejmujących cały cykl życia samochodu. Począwszy od planowania produktu na poziomie globalnym, a skończywszy na utylizacji pojazdów dążymy do zminimalizowania wpływu na środowisko.

Recycling a środowisko

Zgodnie z tą ideą, wszystkie nowe Hyundaie spełniają wymogi dyrektywy 2005/64/EC regulującej recycling pojazdów. Nasze samochody są zaprojektowane tak, aby ich eksploatacja oraz utylizacja minimalizowała ilość wytwarzanych odpadów i miała jak najmniejszy wpływ na środowisko.

Sama utylizacja przeprowadza jest zgodnie z najwyższymi wymogami ochrony środowiska, w sposób profesjonalny i bezpieczny.

Gwarantowana możliwość recyklingu

Zapewniamy sieć bezpłatnego odbioru do utylizacji i utylizacji pojazdów wycofanych do eksploatacji, która gwarantuje naszym klientom przyjęcie samochodu bez dodatkowych opłat, dzięki czemu właściciel samochodu nie ponosi kosztu opłaty utylizacyjnej. Dotyczy to również samochodów po kolizji, jednak warunkiem przyjęcia przez stację jest kompletność samochodu.

Korzystając z usług koncesjonowanych stacji demontażu, otrzymają Państwo zaświadczenie umożliwiające wyrejestrowanie pojazdu oraz wypowiedzenie umowy ubezpieczenia.

Salon Online Salon Online Dowiedz się więcej