alt

Stacja ładowania
Hyundai WallBox
Elastyczność i wygoda w Twoim domu

Cenisz swój czas i środowisko naturalne.

Poruszasz się doskonałym samochodem elektrycznym, który możesz ładować na wiele sposobów.
W trosce o Twój komfort oferujemy domową stację ładowania Hyundai WallBox.

Domowa stacja ładowania Hyundai WallBox 

Szybka, naścienna ładowarka do samochodów elektrycznych (EV) oraz hybrydowych typu plug-in (PHEV) to dokładnie to, czego potrzebujesz. Nasze urządzenie, oferowane wspólnie z firmą GreenWay Polska, ma nowoczesną, zwartą konstrukcję, płaską aluminiową obudowę i przewód ładujący zakończony wtykiem typu 2 o długości aż 5,5 metra. Posiada dedykowany uchwyt do zawieszania zwiniętego przewodu ładującego, listwę z diodami LED do komunikacji stanu i moc ładowania regulowaną w zakresie od 1,4 kW do 22 kW. Hyundai WallBox może być stosowany w prywatnych garażach, a nawet w miejscach ogólnodostępnych – posiada wbudowany czytnik kart RFID, co zabezpiecza właściciela przez nieuprawnionym użyciem jego ładowarki.

Parametry techniczne
Moc wyjściowa stacji *  1,4 kW - 22kW (AC)
Ilość złączy ładowania 1
Rodzaj złączy przewód z wtyczką Typ 2 (AC) Mode 3
Wymiary 430x185x56 mm
Stopień ochrony IP IP54
Klasa ochrony IK IK10
Zakres temperatury pracy -25…+55°C
Wilgotność środowiska pracy Maks. 95 %
Autoryzacja użytkowników ** Czytnik kart RFID
Zasilanie 1 lub 3 fazy, AC 230 / 400 V +/- 5%
Interfejs użytkownika Wskaźnik LED
Częstotliwość 47 – 63 Hz
Zgodność z normami – AC gniazdo IEC 62196-2 Mode 3 / Typ 2
Nominalne parametry pracy 1 x 32 A, 3 x 32 A
Zabezpieczenie Różnicowo-prądowe. RCD A

*/ Moc stacji jest konfigurowalna na etapie montażu. Standardowo stacja będzie ustawiana na poziom 7,4 kW, chyba, że instalacja w miejscu montażu nie będzie pozwalała na stosowanie takiej mocy.
**/ Jest to opcja konfigurowana na etapie montażu stacji do stosowania np. w halach garażowych, gdzie właściciel chce mieć pewność, że stacja nie jest wykorzystywana przez osoby trzecie. Wówczas uruchomienie ładowania wymagać będzie wykorzystania dostarczonej karty RFID. W innych przypadkach ładowanie inicjowane będzie bez konieczności autoryzacji za pomocą karty RFID (z urządzeniem dostarczane są 3 karty).

Gwarancja – 24 miesiące od daty zakupu
Cena detaliczna – 4.499,00 zł brutto


Koszt zakupu ładowarki Hyundai WallBox
może być rozłożony na raty

- zapytaj swojego Doradcę o nasz promocyjny kredyt „10 rat 0%” RRSO 0%.

Oprocentowanie


przez cały okres trwania umowy.

Czas trwania kredytu

miesięcy
kwota rozłożona na wygodne raty.

Niska rata


dopasowana do Twojego budżetu.

Propozycja ważna od 01.09.2020r. do 30.03.2021r. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu ratalnego wyliczona na dzień 01.09.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie. Maksymalna kwota kredytu wynosi 7 000,00 zł. Okres kredytowania 10 miesięcy. Przyznanie kredytu oraz jego warunki uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej Klienta dokonanej przez BNP Paribas Bank Polska S.A. Dealerzy sieci dealerskiej Hyundai, współpracują z BNP Paribas Bank Polska S.A. i są umocowani do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa finansowego w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny. Świadczenie reklamowanych usług bankowych następuje na warunkach i zasadach określonych w umowie zawartej z Klientem. Szczegóły dostępne u Dealerów Hyundai. Niniejszy materiał ma charakter reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Kupiłem Hyundai WallBox, jak mam go sobie zamontować?

Nasze ładowarki domowe oferowane są wraz z możliwością ich profesjonalnego montażu i przeprowadzenia instalacji przez fachowców z firmy GreenWay. Szczegółowa procedura znajduje się w tym złączniku:

Instalacja i montaż stacji ładowania Hyundai WallBox

Mam możliwość ładować z mocą 22 kW, jak zmienić konfigurację Hyundai WallBox-a?

Ładowarka domowa Hyundai WallBox jest ustawiona fabrycznie na poziomie mocy ładowania 7,4 kW. Można to zmienić według możliwości instalacji w miejscu podłączenia i preferencji użytkownika według prostej metody opisanej szczegółowo tutaj

Zmiana konfiguracji stacji ładowania Hyundai WallBox

Potrzebuję dodatkowej karty RFID, skąd ją wziąć?

W każdej chwili możesz zamówić dodatkowe karty RFID do swojego Hyundai WallBox-a. Wystarczy, że postąpisz według tej instrukcji:

Zamawianie dodatkowych kart RFID dla Hyundai WallBox

Ładowanie

W zależności od gniazdka elektrycznego w domu lub rodzaju stacji szybkiego ładowania,
do której masz dostęp, KONA Electric oferuje różne możliwości i typy wtyczek do ładowania.

  • Szybkie ładowanie W przypadku stosowania stacji szybkiego ładowania prądu stałego o mocy 100 kW (DC) polimerowe akumulatory litowo-jonowe KONA Electric po około 54 minutach osiągają 80% stanu naładowania (SOC) w obu dostępnych wersjach układu napędowego. W przypadku stacji 50 kW czas ładowania wynosi odpowiednio 57 minut dla wersji z akumulatorami 39 kWh oraz 75 minut dla wersji 64 kWh. \
  • Normalne ładowanie W przypadku podłączenia do domowej stacji ładowania AC pełne naładowanie większego zestawu akumulatorów zajmuje 9 godzin 35 minut, a mniejszego 6 godzin 10 minut. Można również podłączyć samochód do zwykłego gniazdka ściennego za pomocą przewodu ICCB – ładowanie potrwa wówczas od 19 do 31 godzin. KONA Electric jest wyposażony w ładowarkę pokładową o mocy 7,2 kW, która zamienia prąd zmienny z gniazda ściennego na prąd stały do ładowania akumulatorów w pojeździe.
  • Programowane ładowanie Tak jak lubisz. Zaawansowany system sterowania akumulatorem KONA Electric daje ci pełną kontrolę. Dopasuj czasy ładowania do swojego harmonogramu i budżetu.
    • Stan baterii Wystarczy jedno spojrzenie. Zasięg i stan naładowania akumulatorów są wyraźnie wyświetlane, tak samo jak czas ładowania po podłączeniu do różnych typów ładowarek.
    • Rezerwacja czasu ładowania Oszczędność po kilku dotknięciach ekranu. Użyj funkcji rezerwacji czasu ładowania na ekranie centralnym, aby zaprogramować czas rozpoczęcia i zakończenia ładowania w celu maksymalnego wykorzystania niższych stawek za energię elektrycznej w godzinach nocnych i pełnego naładowania akumulatorów na rano.
    • Limit ładowania Ustaw limit ładowania – na przykład 50% – i skorzystaj ze stacji szybkiego ładowania w mieście, aby dojechać do domu, a następnie całkowicie naładuj akumulatory w domu, gdy śpisz, aby skorzystać z niskich stawek za energię elektryczną w nocy.

Zapraszamy do Autoryzowanych Serwisów Hyundai

W trosce o naszych Klientów wszystkie samochody są ozonowane przed wydaniem.

Dezynfekcja przez ozonowanie
Salon Online Salon Online Dowiedz się więcej