5 lat gwarancji bez limitu kilometrów

5 Lat Gwarancji

tutaj
Pięć lat gwarancji Hyundai

5 Lat spokoju ducha,
bez ograniczeń

Dobrze wiedzieć, że w świecie pełnym ograniczeń istnieją pewne rzeczy, których ograniczenia nie dotyczą. Cenisz sobie spokój ducha? W każdym nowym osobowym Hyundaiu jest on dostępny w standardzie. Jesteśmy pewni naszych samochodów nie tylko ze względu na wysoką jakość ich wykonania.

 

5 lat gwarancji bez limitu kilometrów

Możesz pojechać na Księżyc i z powrotem, a twoja gwarancja wciąż będzie obejmować: silnik, skrzynię biegów, zawieszenie oraz układ hamulcowy. Gwarancja obowiązuje na terenie Unii Europejskiej dla wszystkich nowych osobowych samochodów Hyundai.**

5 lat Assistance

Choć to bardzo wątpliwe, gdy twój Hyundai ulegnie awarii, jesteś chroniony usługą Assistance przez 5 lat na terenie Polski i za granicą. Minimalny zakres usług to: holowanie do najbliższego Dealera Hyundai. Usługa dotyczy samochodów osobowych.

 

 

5 lat kontroli technicznej

Coroczne kontrole, niezależnie od opieki okresowej, mają na celu wyłapanie małych problemów z samochodem zanim przerodzą się w poważne problemy. Kontrole samochodów osobowych dotyczą sprawdzenia poziomu oleju silnikowego, poziomu płynu chłodzącego, stanu i ciśnienia ogumienia, sprawdzenie stanu klocków hamulcowych oraz ocenę stanu nadwozia.

 

 

5 lat gwarancji na lakier

Wszystkie nasze nowe modele objęte są 5 letnią gwarancją na lakier.

 

 

 

DODATKOWE KORZYŚCI

Gwarancja na części i akcesoria

Hyundai oferuje 2 lata gwarancji na wszystkie oryginalne części zamienne oraz 3 lata na oryginalne akcesoria Hyundai MOBIS.
Pobierz

Gwarancja na perforację

Dbając o Twój spokój ducha, dodaliśmy do naszej gwarancji dla samochodów osobowych 12 letnią ochronę perforacji nieograniczoną limitem kilometrów (10 lat dla modelu H350).

Samochody ekologiczne

Samochody Hyundai IONIQ oraz KONA z napędem elektrycznym objęte są 5-letnią Gwarancją Bez Limitu Kilometrów. Dodatkowo litowo-jonowy, polimerowy akumulator wysokiego napięcia objęty jest gwarancją na 8 lat lub 200 000 km (lub 160 000 km w zależności od roku produkcji), w zależności od tego, co wystąpi wcześniej.

 

5-letnia Gwarancja Bez Limitu Kilometrów Hyundai dotyczy jedynie tych samochodów Hyundai, które były sprzedane Klientowi końcowemu przez Autoryzowanego Dealera Hyundai na warunkach opisanych w książce gwarancyjnej.

**Gwarancja poza terytorium RP nie dotyczy instalacji LPG, a w przypadku samochodu ograniczona jest do napraw usterek uniemożliwiających kontynuowania podróży lub ze względów bezpieczeństwa. 

Prosimy zwrócić uwagę, że warunki 5-letniej Gwarancji Bez Limitu Kilometrów Hyundai w ostatnim czasie uległy zmianie. W zależności zarówno od daty produkcji jak i czasu realizacji zamówienia oraz okresu magazynowania, dany pojazd może być objęty gwarancją na poprzednich warunkach, opisanych w książce gwarancyjnej. Prosimy o kontakt z lokalnym dealerem Hyundai.
Powyższe informację nie określają wszystkich warunków gwarancji i mają charakter informacyjny.