alt

Witaj w rodzinie Hyundai! Cieszymy się, że jesteś z nami.

Dziękujemy, że wybrałeś markę Hyundai.

Nie kupiłeś swojego samochodu w naszym salonie, ale cieszymy się, że jesteś z nami. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kilka niespodzianek na powitanie w naszej rodzinie. Już teraz możesz skorzystać z wyjątkowych ofert, dzięki którym będziesz cieszył się długą i niezawodną jazdą Twoim Hyundaiem.

Odwiedź Autoryzowany Serwis Hyundai i sprawdź swój samochód. Tylko teraz:

Sprawdzenie historii napraw w systemie Producenta – GRATIS.
Dowiesz się na temat przeszłości, Twojego nowo zakupionego samochodu.

Sprawdzenie Twojego Hyundaia pod kątem akcji serwisowych lub przywoławczych – GRATIS.
Jeśli okaże się, że powinny być wykonane, ale poprzedni właściciel nie zdążył już o to zadbać, nasz Serwis zaproponuje Ci dogodny sposób ich przeprowadzenia.

Sprawdzenie stanu technicznego samochodu w ramach Recepcji Bezpośredniej – GRATIS.
Nasi specjaliści dokonają oględzin Twojego pojazdu i poinformują Cię o wszelkich zauważonych nieprawidłowościach. Wystarczy, że umówisz się od razu na konieczne naprawy i po kłopocie.

Sprawdzenie fabrycznym testerem GDSM – tylko 100 zł brutto.
Podłączymy fabryczny tester do Twojego samochodu i przeprowadzimy komputerową kontrolę jego stanu. Zostaniesz poinformowany o wszelkich, ewentualnie wykrytych błędach. Zostaniesz poinformowany o wszelkich wykrytych błędach. Doradzimy kiedy powinieneś umówić się z nami na diagnostykę Twojego samochodu i usunięcie usterek.

Po zakupie używanego samochodu rozsądnie jest wymienić w nim olej silnikowy na świeży.

Producent Twojego Hyundaia zaleca użycie oleju marki Shell. Odwiedź nas, dobierzemy właściwy olej, wymienimy filtr oleju na oryginalny, nie zapomnimy o oryginalnej uszczelce korka miski olejowej. Za wszystko zapłacisz już od 200 zł brutto*.

* Rzeczywista cena usługi może różnić się pomiędzy Serwisami oraz w zależności od modelu samochodu, silnika czy zastosowanego rodzaju oleju silnikowego Shell.


Chciałbyś cieszyć się Twoim Hyundaiem
jeszcze przez wiele lat?

Potrzebujesz dać mu drugą młodość, ale nie jesteś pewien czy dasz radę zrobić wszystko od razu? Obawiasz się spytać w Serwisie o koszty? Nie martw się, możemy Ci pomóc. Zaproponujemy Ci rozłożenie wartości napraw mechanicznych czy przeglądów na 10 równych rat w kredycie 0%. Bez żadnych dodatkowych kosztów (RRSO 0%) i do kwoty 5 tys. zł brutto. Wystarczy jeszcze na dodatkowe akcesoria!

Oprocentowanie


przez cały okres trwania umowy.

Czas trwania kredytu

miesięcy
kwota rozłożona na wygodne raty.

Niska rata


dopasowana do Twojego budżetu.

Propozycja ważna od 16.11.2020r. do 31.01.2021r." Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu ratalnego wyliczona na dzień 16.11.2020r. na reprezentatywnym przykładzie. Maksymalna kwota kredytu wynosi 7 000,00 zł. Okres kredytowania 10 miesięcy. Przyznanie kredytu oraz jego warunki uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej Klienta dokonanej przez BNP Paribas Bank Polska S.A. Dealerzy sieci dealerskiej Hyundai, współpracują z BNP Paribas Bank Polska S.A. i są umocowani do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa finansowego w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny. Świadczenie reklamowanych usług bankowych następuje na warunkach i zasadach określonych w umowie zawartej z Klientem. Szczegóły dostępne u Dealerów Hyundai. Niniejszy materiał ma charakter reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Zapraszamy do Autoryzowanych Serwisów Hyundai

W trosce o naszych Klientów wszystkie samochody są ozonowane przed wydaniem.

Dezynfekcja przez ozonowanie
Salon Online Salon Online Dowiedz się więcej