Staż w Zespole Rozwoju Sieci Dealerskiej

tutaj

Miejsce pracy: Warsaw (Mokotów)

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie bieżących działań i projektów prowadzonych przez dział;
  • Przygotowanie i dystrybucja umów, aneksów oraz pism do partnerów;
  • Współtworzenie i interpretacja standardów;
  • Przygotowywanie analiz, raportów i rozliczeń;
  • Wsparcie w organizacji szkoleń i eventów;
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemach;
  • Współpraca z partnerami polskimi i zagranicznymi;
  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (finanse, zarządzanie, prawo);
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Dobra znajomość MS Excel, PowerPoint i innych narzędzi MS Office;
  • Samodzielność i kreatywność;
  • Umiejętność ustalania priorytetów i organizacji własnej pracy;
  • Podejmowanie inicjatyw i konsekwencja w działaniu;
  • Umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie;
  • Pracę w komfortowym, doskonale zlokalizowanym biurze;
  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez formularz:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.