Wszystkie

Filtrowanie
Korporacyjne | Dodano: 25.05.2018
KONKURS - Weekend z Hyundaiem i30 Fastback!

KONKURS - Weekend z Hyundaiem i30 Fastback!

Masz duszę podróżnika i zarazem uwielbiasz projektować? Dzięki konkursowi "Weekend z Hyundaiem i30 Fastback" otrzymasz wyjątkową okazję połączenia swoich pasji. Masz szansę wygrać trzydniową przygodę za kółkiem wyjątkowego samochodu, który łączy doskonały design, elegancję i wyjątkowy charakter.

Aby wziąć udział w zmaganiach konkursowych, zaprojektuj i opisz swój idealny weekend wraz z nowoczesnym i eleganckim Hyundaiem i30 Fastback. Na zgłoszenia czekamy w dniach od 25 maja do 4 czerwca.

Weź udział w konkursie >

Ze zwycięzcą skontaktujemy się po ogłoszeniu wyników konkursu. Autor najbardziej kreatywnej pracy otrzyma możliwość wybrania się wraz z osobą towarzyszącą w dniach 22-24 czerwca autem Hyundai i30 Fastback z pełnym bakiem w podróż po Łodzi – polskiej stolicy designu - i przeżyć niezapomnianą przygodę.

Dodatkowo zwycięzca będzie miał okazję spędzić czas w ekskluzywnym hotelu Vienna House Andel's Łódź oraz udać się na wyśmienitą kolację w restauracji "Spółdzielnia". Zaplanowaliśmy takżę profesjonalną sesję zdjęciową oraz nagranie wideo z tego wyjątkowego, designerskiego weekendu z Hyundaiem i30 Fastback. Takiej pamiątki pozazdrości każdy pasjonat motoryzacji. Zachęcamy do udziału w jedynym takim konkursie!

Szczegóły konkursu oraz jego regulamin znajdują się na stronie i30fastback.wp.pl