Hyundai dostarcza flotę na Mistrzostwa Świata U-20 w Piłce Nożnej 2013 w Turcji

Pobierz tekst tutaj
Sport sponsoring | Dodano: 08.07.2013 < powrót do listy

• Firma Hyundai przekazała 112 samochodów na rzecz Mistrzostw Świata U-20 w Piłce Nożnej 2013 w Turcji
• Auta będą użytkowane w siedmiu tureckich miastach podczas rozpoczynających się 21 czerwca rozgrywek

Galeria zdjęć

Firma Hyundai Motor Company, oficjalny partner motoryzacyjny Mistrzostw Świata FIFA U-20 World Cup Turkey 2013™, przekazała samochody na potrzeby nadchodzących rozgrywek piłkarskich. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Hyundai Motor Turkey oraz Tureckiej Federacji Piłkarskiej - lokalnego komitetu organizacyjnemu FIFA.

„Jesteśmy dumni, że przyczyniamy się do rozwoju sportu, który łączy tak wielu ludzi na całym świecie. Dynamizm, pasja oraz duch walki zespołowej motywują nas do wspierania nowego pokolenia piłkarzy. Dostarczamy wysokiej, jakości samochody niezbędne do sprawnego przeprowadzenia rozgrywek w Turcji - kraju, w którym znajduje się jedna z najważniejszych fabryk Hyundaia.” - powiedział Umit Karaarslan, Dyrektor Zarządzający Hyundai Motor Turkey.

Rozgrywki Mistrzostw Świata do lat 20 w Piłce Nożnej 2013, do których zakwalifikowały się 24 reprezentacje narodowe, będą trwać od 21 czerwca do 13 lipca w siedmiu miastach Turcji. Na potrzeby wydarzenia, Hyundai przekazał łącznie 112 samochodów, w tym modele Equus, Genesis, i40, i30, ix35 i H1, które będą wykorzystywane przez przedstawicieli FIFA oraz lokalnego komitetu organizacyjnego, sędziów i kierownictwo organizacyjne.
Jednocześnie Hyundai Motor Turkey rozpoczął realizację programu jazd próbnych dla swoich klientów, który potrwa do 5 lipca. Uczestnicy mają szansę wygrać łącznie 50 biletów na mecz finałowy Mistrzostw Świata FIFA U-20 World Cup Turkey 2013™.
Współpraca między Hyundaiem a FIFA rozpoczęła się w roku 1999 i została przedłużona do roku 2022, obejmując przyszłoroczne Mistrzostwa Świata FIFA World Cup Brazil 2014™. Międzynarodowy sponsoring piłki nożnej znacząco wpłynął na umocnienie świadomości marki Hyundai na całym świecie.


 

Dodatkowych informacji udziela:

Katarzyna Kaszubkiewicz

Hyundai Motor Poland sp. z o.o.

tel.: 022 645 17 00 w. 117