Hyundai Partnerem Samochodowym Radom AIR SHOW 2018

Pobierz tekst tutaj
Korporacyjne | Dodano: 08.08.2018 < powrót do listy

Galeria zdjęć

Hyundai Motor Poland został partnerem samochodowym tegorocznych Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Radom AIR SHOW, które odbędą się w dniach 25-26 sierpnia na lotnisku Sadków w Radomiu. AIR SHOW w Radomiu to największa impreza lotnicza w Polsce, podczas której programy w powietrzu prezentują piloci i zespoły akrobacyjne z całego świata. Tegoroczne Radom AIR SHOW ma być także ważnym elementem krajowych obchodów 100-lecia polskiego lotnictwa wojskowego, a organizatorzy spodziewają się, że w wydarzeniu weźmie udział około 200 000 widzów z całej Polski.

Do logistycznego wsparcia imprezy Hyundai zapewni flotę dwudziestu dwóch samochodów – trzynaście samochodów Hyundai SANTA FE Nowej Generacji oraz dziewięć samochodów Hyundai TUCSON. Samochodami będą poruszać się w Polsce zagraniczni goście, którzy przybędą na tegoroczną edycję AIR SHOW.  W związku z partnerstwem, na terenie Radom AIR SHOW Hyundai Motor Poland wybuduje stoisko. W obrębie stoiska zaprezentuje najnowsze modele, jak również przygotuje atrakcje dla dorosłych i dzieci. Logo Hyundai pojawi się również na wybranych materiałach przygotowywanych z okazji Radom AIR SHOW 2018. 

„Motoryzacja od zawsze wykorzystuje rozwiązania techniczne stosowane w lotnictwie, a obie dyscypliny ściśle się przenikają. Jednakże nie tylko ze względu na technikę czy technologię podjęliśmy decyzję o partnerowaniu tegorocznym pokazom. Radom AIR SHOW za każdym razem przyciąga tysiące spragnionych emocji fanów lotnictwa z całej Polski. Cieszymy się, że będziemy mogli podjąć angażujące ich inicjatywy oraz wesprzeć logistycznie organizatorów imprezy, zwłaszcza w tak znamiennym dla polskiego lotnictwa wojskowego roku”, – powiedział Leszek Płonka, Dyrektor Zarządzający Hyundai Motor Poland.