alt

Wraz z początkiem Nowego Roku, Hyundai Motor Group ogłosił strategię na nadchodzące lata.
Jaki jest podstawowy cel firmy? Przede wszystkim zadowolenie Klientów, które jest podstawową wartością i prawdziwym kapitałem Hyundai Motor Group. Hyundai będzie dalej rozwijać projekty mobilności przyszłości, by zapewnić Klientom więcej czasu dla siebie, radości i zadowolenia. Firma będzie umacniać pozycję lidera w dziedzinie samochodów elektrycznych, autonomicznej jazdy oraz usług mobilności.

Rozpoczynający się rok 2020 także będzie dla firmy Hyundai wyjątkowy, ze względu na liczne ważne premiery modelowe na całym świecie. Również w Polsce, w 2020 roku Hyundai wprowadzi na rynek najwięcej nowych lub odświeżonych modeli w historii, w różnych segmentach. Powiększy się także liczba modeli z napędem zelektryfikowanym.

Jesteśmy przekonani, że produkty Hyundai spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.
Zapraszamy do wspólnego śledzenia elektryzujących nowości marki i cieszymy się na kolejny wspólny rok z Państwem.

i10 Nowej Generacji

  • Opływowe linie i mocne kontrasty – nowy wygląd i10 natychmiast przyciąga wzrok. Nisko poprowadzona linia dachu oraz szersze nadwozie nadają świeżego i odważnego charakteru, który wyróżnia model i10 spośród konkurentów w tym segmencie. Błyszczący czarny grill i nowo zaprojektowane reflektory dodają bardziej sportowy wygląd samochodu. Z profilu można podziwiać czystą formę zwartej sylwetki, która zapewnia maksymalną przestrzeń wewnątrz pojazdu. Natomiast elegancko poprowadzone linie okien płynnie łączą się z unikalnym słupkiem tylnym w kształcie litery X. Śmiały i wyrazisty design oraz najnowocześniejsze technologie sprawiają, że ten miejski samochód jest nie tylko piękny, ale również potrafi nie mniej od większych modeli.

  • Hyundai i10 Nowej Generacji to już czwarty model marki Hyundai, który będzie dostępny w wersji N Line. Łączy w sobie dynamiczny design oraz zaawansowane systemy łączności i bezpieczeństwa Hyundaia i10 ze sportowym charakterem i wyglądem wersji N Line. Zmiany w wyglądzie zewnętrznym obejmują przeprojektowane zderzaki i przedni grill, nawiązujący do i30 N. Specjalnie stworzone dla tej wersji 16-calowe felgi aluminiowe i światła do jazdy dziennej LED oddają wyjątkowy design nowego i10 N Line i podkreślają sportowy charakter samochodu. Inne elementy dedykowane wersji N Line obejmują emblemat N Line, czerwony emblemat i10, a także przedni grill i dyfuzor. Hyundai i10 Nowej Generacji w wersji N Line będzie dostępny w Europie latem 2020 roku.

i20 Nowej Generacji

  • i20 Nowej Generacji to kolejna tegoroczna elektryzująca nowość Hyundai. Przy projektowaniu Hyundaia i20 Nowej Generacji zastosowano język Sensuous Sportiness. Nowy model i20 wzbudza emocje i wyróżnia się sportowym, dynamicznym designem. Typowy dla marki Hyundai, kaskadowy grill rozszerza się teraz w stronę boków auta, a jego kształt przechodzi płynnie w przednie reflektory. Odważnie poprowadzone linie boczne podkreślają sportową sylwetkę nowej odsłony auta. Tył samochodu zwieńczony jest światłami w horyzontalnym układzie, które łączą się z tylną szybą. Samochód będzie miał swoją światową premierę podczas tegorocznego Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie. .

i30 Nowej Generacji

  • Nowy Hyundai i30 przeszedł szereg zmian stylistycznych, przeprojektowany został przedni zderzak oraz kaskadowy grill,
    które teraz zapewniają mocniejszy, ostrzejszy i bardziej atrakcyjny wygląd. Nowe reflektory LED ze zintegrowanymi światłami do jazdy dziennej w kształcie litery V gwarantują niezapomniane pierwsze wrażenie. Wraz z debiutem nowego i30, Hyundai wprowadzi na rynek wersje N Line do popularnego modelu i30 Wagon, co oznacza, ze sportowa wersja wyposażenia będzie dostepna we wszystkich wersjach nadwozia nowego Hyundaia i30. Światowa premiera modelu nowego Hyundaia i30 będzie miała miejsce podczas tegorocznego Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie.

Kolejne elektryzujące premiery już wkrótce...

  • #NadchodziPrzyszłość