i30 Wagon Nowej Generacji

 
+48

123123123

*pola obowiązkowe

Wypełniając niniejszy formularz i potwierdzając zgłoszenie przyciskiem „Dalej” wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach archiwizacyjnych oraz w celu udostępniania mi informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej przez Hyundai Motor Poland Sp. z o. o., autoryzowanych dealerów Hyundai Motor Poland Sp. z o. o. oraz inne podmioty świadczące usługi dla Hyundai Motor Poland Sp. z o. o.. Jestem świadoma/y dobrowolności podania Danych Osobowych oraz przysługującego mi prawa dostępu do treści danych osobowych i ich poprawiania lub usunięcia. Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Hyundai Motor Poland Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 Warszawa.

Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w niniejszym formularzu przez Hyundai Motor Poland Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 Warszawa, w celu realizacji działań marketingowych i promocyjnych, w tym ich udostępnianie autoryzowanym dealerom Hyundai Motor Poland Sp. z o. o., a także podmiotom świadczącym usługi powiązane z produktami Hyundai Motor Poland Sp. z o. o., w tym usługi finansowe, ubezpieczeniowe i sprzedaży części i akcesoriów.

Hyundai i30 Wagon Nowej Generacji


6 kwietnia 2017 podczas targów motoryzacyjnych Motor Show 2017 w Poznaniu został zaprezentowany już drugi model z rodziny i30, czyli Hyundai 30 Nowej Generacji w wersji Wagon. 

Hyundai i30 Wagon Nowej Generacji to samochód mocno wyróżniający się w swojej klasie, łączący niezwykle atrakcyjny wygląd i wszystkie udogodnienia charakterystyczne dla wersji wagon. Smukła linia dachu podkreślona srebrnymi relingami dodaje sportowej elegancji, a nowy kaskadowy grill oraz wyraziste reflektory przednie i światła do jazdy dziennej LED dopełniają całości. 

Elegancja łączy się z uniwersalnością

 

Przestronne i eleganckie wnętrze modelu i30 Wagon zostało zaprojektowane w układzie horyzontalnym z intuicyjnym rozmieszczeniem przycisków poszczególnych funkcji. Nawigacja z 8-calowym ekranem dotykowym i 10-letnim programem aktualizacji map MapCare, system bezprzewodowego ładowania telefonów, systemem Bluetooth oraz funkcjonalność My Music. Wrażenie przestrzeni oraz przyjemność z przebywania we wnętrzu dodatkowo potęguje panoramiczne okno dachowe.

Niewiele samochodów może zaoferować swoim użytkownikom tak wysoki poziom bezpieczeństwa, a co za tym idzie – spokój ducha podczas podróży. i30 Wagon Nowej Generacji wyposażony został w System monitorujący zmęczenie kierowcy (DAA), System autonomicznego hamowania (AEB) oraz Aktywny tempomat (ASCC). Wrażenie przestrzeni oraz przyjemność z przebywania we wnętrzu dodatkowo potęguje panoramiczne okno dachowe.