Nowa Elantra
Prosimy wypełnij poniższy formularz, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i umówić się na jazdę testową w dogodnym dla Ciebie terminie.
* pola obowiązkowe

123 456 789

1234567890 - Podając numer karty Payback, potwierdzam chęć udziału w akcji promocyjnej Payback i jednocześnie akceptuję jej warunki, dostępne na www.hyundai.pl/PAYBACKWięcej danych


Jazda testowa
1
Wybierz model zmień
Nowa Elantra
2
Wprowadź dane
3
Wybierz Dealera
4
Dziękujemy


Promocja Hyundai PAYBACK dotyczy marketingu samochodów marki Hyundai oraz promocji sprzedaży samochodów marki Hyundai w roku 2016. Aby skorzystać z Promocji należy wziąć udział w jeździe testowej samochodem marki Hyundai u Autoryzowanego Dealera Hyundai oraz poinformować personel Autoryzowanego Dealera Hyundai o chęci skorzystania z Promocji, okazując w salonie Dealera kartę PAYBACK i podając jej numer. Promocja dostępna jest u dowolnego Autoryzowanego Dealera Hyundai w Polsce. Uczestnikowi jazdy testowej po jej odbyciu doliczonych zostanie 500 punktów PAYBACK lub 1000 punktów PAYBACK. Dodatkowym warunkiem doliczenia 1000 punktów PAYBACK jest okazanie personelowi Autoryzowanego Dealera Hyundai ważnego dowodu rejestracyjnego samochodu Hyundai, wystawionego na osobę odbywającą jazdę testową, zawierającego VIN samochodu Hyundai. Punkty mogą zostać doliczone tylko raz do danego konta PAYBACK, bez względu na liczbę odbytych jazd testowych przez posiadacza karty PAYBACK, w tym posiadacza dowodu rejestracyjnego samochodu Hyundai, w okresie trwania Promocji. Punkty PAYBACK zostaną doliczone w terminie do 30 dni roboczych od dnia odbycia jazdy testowej. Promocja obowiązuje w okresie od dnia 01.01.2016 do dnia 31.12.2016 lub do odwołania.