Wysoka wartość rezydualna modelu Hyundai i30 Nowej Generacji

Pobierz tekst tutaj
Korporacyjne | Dodano: 13.03.2017 < powrót do listy

• Hyundai i30 Nowej Generacji zwiększa znacznie swoją wartość rezydualną w stosunku do poprzednika

• Nowy i30 w najbardziej popularnej wersji utrzyma po trzech latach 57,2% swojej wartości

Galeria zdjęć

Według najnowszych danych opublikowanych przez EurotaxGlass’s Nowy Hyundai i30 uzyska znacznie większą wartość rezydualną w porównaniu do swojego poprzednika. 

Po 3-letnim okresie użytkowania oraz szacowanym maksymalnym przebiegu 90 000 km, wartość rezydualna Nowego i30 w popularnej specyfikacji 1.4 MPI (100KM) Classic Plus jest o 6,6% wyższa względem modelu poprzedniej generacji.  

Oznacza to, że Nowy i30 w tej wersji utrzyma po trzech latach 57,2% swojej wartości, co plasuje go w pierwszej trójce wśród modeli segmentu C. 

i30 Nowej Generacji wyróżnia atrakcyjny wygląd, wysoka jakość wykonania, dynamika jazdy oraz zaawansowany pakiet bezpieczeństwa. Do końca roku gama modeli i30 powiększy się jeszcze o wersję Wagon oraz sportową odmianę N, a na początku 2018 roku zadebiutuje i30 Fastback.

Zaprojektowany, testowany i produkowany w Europie, i30 Nowej Generacji stanowi europejskie DNA marki Hyundai. To więcej niż tylko nowy model - to cała rodzina, składająca się z aut w czterech różnych wersjach nadwoziowych o unikatowych cechach, połączonych wspólnym mianownikiem, jakim jest ponadczasowy design oraz 5-letnia gwarancja bez limitu kilometrów.

„Konsekwentna realizacja określonej polityki sprzedażowej naszej marki została doceniona przez ekspertów z firm szacujących wartości samochodów używanych na polskim rynku. Wysoka wartość rezydualna Nowego i30 jest wynikiem odpowiedniego kierunku pozycjonowania modeli marki Hyundai”.– powiedział Grzegorz Sokalski, Szef Sprzedaży Flotowej Hyundai Motor Poland.