Mistrzowska Loteria Hyundai 2018 z okazji Mistrzostw Świata FIFA Rosja 2018

Pobierz tekst tutaj
Korporacyjne | Dodano: 15.03.2018 < powrót do listy
  • Hyundai – oficjalny partner FIFA zaprasza do odwiedzenia salonów i wzięcia udziału w Mistrzowskiej Loterii Hyundai 2018 
  • Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody, m.in. samochód - Hyundai i30, pakiety wyjazdowe do Rosji, bilety na mecze

Galeria zdjęć

Hyundai – wieloletni, oficjalny partner FIFA, zaprasza do odwiedzenia autoryzowanych salonów w całej Polsce, gdzie w dniach 15.03 – 13.07 będzie można wziąć udział w Mistrzowskiej Loterii Hyundai 2018. Aktywacja została przygotowana przez markę z okazji Mistrzostw Świata FIFA Rosja 2018.  


Uczestnicy loterii staną przed szansą zdobycia wielu atrakcyjnych nagród. Aby wziąć udział w losowaniu, należy odbyć jazdę testową dowolnym modelem Hyundai, a następnie zarejestrować na dedykowanej stronie (mistrzowski.hyundai.pl) kod z otrzymanego kuponu. Laureaci zostaną wyłonieni w drodze losowania.


Nagrodami w Mistrzowskiej loterii są podwójne pakiety wyjazdowe na Mistrzostwa do Rosji (przelot, zakwaterowanie, bilety na mecz), podwójne bilety na mecz finałowy, podwójne bilety na mecz Polska – Senegal oraz piłki Adidas Match Ball Replica.


Dodatkowo, Klienci odwiedzający salony, którzy zdecydują się na zakup samochodu i zarejestrują go w okresie 15.03 – 13.07, wezmą także udział w losowaniu nagrody specjalnej, jaką jest samochód - Hyundai i30.   


Z okazji wielkiego, piłkarskiego święta Hyundai przygotował także dedykowaną ofertę - modele w specjalnych wersjach wyposażeniowych GO! Znalazły się w niej najbardziej popularne modele w portfolio marki, tj.: Tucson, i10, i20 oraz i30 w wersji hatchback i wagon.


Wersje GO! wyróżniają się elementami wyposażenia w bardzo korzystnej cenie, oferowanymi do tej pory w wyższych specyfikacjach. Takie podejście jest zgodne z polityką marki Hyundai, zakładającą powszechną dostępność nowych rozwiązań i elementów wyposażenia premium. Dodatkowo, samochody w wersjach GO! zyskały także dedykowane elementy stylistyczne. W zależności od modelu mogą to być czarne, błyszczące lusterka, czarna podsufitka, tapicerka z niebieskimi dodatkami. 

Szczegóły Mistrzowskiej Loterii Hyundai 2018 i jej regulamin oraz oferta marki Hyundai znajdują się na stronach: 

 - mistrzowski.hyundai.pl

 - hyundai.pl