Dwa premierowe modele marki Hyundai w bezpośrednim przekazie z targów w Genewie

Pobierz tekst tutaj
Korporacyjne | Dodano: 01.03.2017 < powrót do listy
  • Bezpośrednia transmisja z konferencji prasowej rozpocznie się o godz. 08:15, w czwartek 7 marca
  • Przekaz na żywo dostępny będzie na stronie www.hyundai.news/GIMS2017
  • Główną premierą na stoisku Hyundaia będzie i30 Wagon Nowej Generacji
  • Hyundai zaprezentuje swoją koncepcję nowego modelu zasilanego wodorem 

Galeria zdjęć

Podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Genewie Hyundai zaprezentuje dwa nowe modele, których oficjalna premiera odbędzie się 7 marca o godzinie 08:15, w trakcie konferencji prasowej na stoisku marki.  

Dzięki transmisji na żywo, wydarzenie stanie się dostępne także dla szerszej publiczności – entuzjaści motoryzacji na całym świecie będą mogli śledzić bezpośredni przekaz na stronie prasowej marki Hyundai www.hyundai.news/GIMS2017    

Najważniejszym modelem prezentowanym przez Hyundaia w Genewie będzie i30 Wagon Nowej Generacji, drugi model z rodziny i30, po debiutującej właśnie w salonach wersji 5-drzwiowej. 

Nowy Hyundai i30 utrzymuje ponadczasowy design widoczny w eleganckiej, a jednocześnie uniwersalnej linii nadwozia. Opływowe nadwozie i30 Wagon nie wymusza kompromisu w zakresie pojemności przestrzeni bagażowej, będącej jedną z wiodących w segmencie.

Hyundai – pierwszy na świecie producent seryjnego modelu zasilanego wodorem, przybliży także swoją wizję całkowicie nowego modelu wyposażonego w ogniwa paliwowe, prezentując w Genewie również koncepcyjny model na wodór.